mir se vini - Hyn ne pc pa e dit password

Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password

Procedura eshte kjo shume e thjeshte ...

Edhe pse eshte si ilegale po e postoj ...

1-Ndizni pc
2-Truseni F8
3-Safe mode
4-Klikon te Admin..
5-Control Panel.
6-Remove Pass

Dhe pastaj pa password dhe mund te hyni te punoni

muzik 46492 visitorsmuzik
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free