mir se vini - hitet 2008

Gjithqka që gjindet këtu shërbehet "  Falas  "
Kaltrina - Ti Me Fal

Labi - Destan Begu


Meda - Ah Moj Zemer


M. Ferati - Kam Ra Nhall


M. Ferati & Meda - Potpuri


Meda - Mos Qaj


Meda - Vdis


Mentori - Dita dhe Nata


Mentor Kurtishi - Hej Hej


Mirsa - Good Luck


Nexhat Osmani - Mashalla
 
Kanuni i Katilit

Nexhat O. - Zemres Tane


Nexhati, Remzija, Afrimi 2008


Nora Istrefi - Nje Dite


UnikKatili - Tata Mata


Remzija - Sa Leht Eshte


Rovena & Shpati - Potpuri


Ryva Kajtazi - Iluzion


Sefe Duraj - Si Bombon


Smail Puraj & Viola 2008


Tallava Live Boleros 2008
 
Gezuar Me Stupcat 2008

Gezuar Me Tupan 2008


Fati i Zyres 2008


Lec Katunari Te Cime Kulleri 200
8

Leci Te Mulla Cime 2008


Gezuar Me Qumilin 2008


Stupcat - Egjeli II - NEW
Adrian Gaxha - Briljante


Arberia - Loqka Jeme


Tuna - Kiss Kiss


Bertani - Ilaq Nuk Gjej


Besa - Sot nuk jam Vetem


Bigmama - Un vozis mir

Blero - Dridhe


Ermali - Djali qe te do


muzik 46492 visitorsmuzik
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free